Pioneers in the industry, we offer 5 in 1 rack stainless steel clooth hanger, 2 in 1 melon baller scoop, nail free glue, stainless steel matka ring, spinner lighting watch and disposable cleaning cabinate mat towel from India.















₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Number Of Hook | 5 |
| Corrosion Resistance | YES |
| Usage/Application | HOME & KITCHEN PRODUCT |






₹ 16 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Steel Grade | steel |
| Set Contains | 1 piece |
| Overall Length | 18 cm |
| Brand | cheaperzone |
| Material | steel |
| Type | scoop |





₹ 5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Form | Liquid |
| Strength | Medium |
| Packaging Type | Bucket |
| Application Industry | Jointing |
| Brand | no-brand |






₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Color | Multiolor |
| Model Name | Matka Ring |
| Feature | Multi Purpose Stand as in garden to keep Plants flowers pots and it is very useful for all items for |
| Material | Stainless Steel |
| Material Grade | Plastic |







₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Display Type | Analog |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Boy |
| Category | Formal Watches |
| Usage/Application | Personal Use |
These wrist bands feature a unique fidget spinner incorporated into a silicone strap, designed to be worn comfortably on the wrist.








₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Material | Microfiber |
| Type | Kitchen Towel |
| Customised as per specific need | Yes |
| Usage/Application | Home |
| Pattern | Designer |
| Suitable for machine wash | No |
Use these reusable towels the same way you normally use conventional cloth or paper towels. Our extra thick heavy duty towels will absorb oil, grease or any mess you need to clean. Our lint free nonwoven blend will not leave a mess while you are trying to clean.







₹ 70 / pairGet Latest Price
| Stretchable | Yes |
| Pattern | Plain |
| Color | Beige (Skin Color) |
| Occasion | Casual Wear |










₹ 44 / PieceGet Latest Price
| Material | Silicone |
| Finish | Natural |
| Printing Type | Non Printed |
| Theme | Educational |
| Usage | School Supply |
| Country of Origin | Made in India |














₹ 33 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Base Material | Plastic |
| Hook Material | Plastic |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | WHITE |
| Usage/Application | KITCHEN |
| Position | Interior |






₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Blade Shape | Rounded |
| Blade Material | Stainless Steel |
| No. Of Shelves | 1 Shelf |
| Height | 3 Feet |
| Handle Material | Plastic |
| Set Contents | Single Knife |
| Glass Thickness | 5 mm |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 8 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Power Source | Battery |
| Light Color | Yellow |
| Pack Size | 1 Piece |
| Body Material | Plastic |
| Color | WHITE |
| Battery Type | Button Cell |
| Theme | Diwali |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Wire Thickness | 3 mm |
| Number Of Hook | 5 |
| Material Grade | SS 304 |
| Usage/Application | HANG CLOTH |









₹ 200 / PieceGet Latest Price
| Number of Containers | 1 |
| Capacity | 1000 ml |
| Material | Full Stainless Steel |
| Type | Lock & Seal Box |
| Insulation | Yes (up to 4 hrs) |
| Lid Type | Airtight Seal |
| Shape | Rectangular |
| Features | Leak Proof, Airtight |




₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Type | Single Dish |
| Shape | Leaf |
| Installation Type | Countertop |
| Finish | Natural |
| Dish Material | Plastic |








₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Canopy Material | Polyester |
| Stick/Shaft Material | Steel |
| Opening Mechanism | Manual Lift |
| Number Of Folds | 2 Fold |
| Pattern | Floral |
| Umbrella Type | Manual |
| Handle Material | Plastic |
| Color | Multicolor |
| Ribs Material | Stainless Steel |
| Brand | CHEAPER ZONE |








₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Color | MULTICOLOR |
| Body Material | NYLON |
| Shape | Round |
| Is It Foldable | Foldable |
| Is It Portable | Portable |
| Usage/Application | HOME PRODUCT |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 8 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Lighting Type | FLICKERING |
| Material | Plastic |
| Occasion | Diwali |
| Color | Golden |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 110 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Color | Pink |
| Packaging Type | TISSUE |
| Brand | NO BRAND |
| Pack of | PACK OF 100 |





₹ 2.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Material | Adhesive Paper |
| Shape | Rectangular |
| Color | White |
| Printing Type | plain |
| use | FRAME HOOK STICKER |





₹ 75 / PieceGet Latest Price
| Material | Polyester |
| Usage/Application | personal |
| Product Type | SHORTCUT KEYS MOUSE PAD |
| Weight | free |
| Color | Black |









₹ 235 / PieceGet Latest Price
| Operation Mode | Push and Go |
| Type of Vehicle | Helicopter |
| Color | Multicolor |
| Special Feature | Rechargeable |








₹ 200 / PieceGet Latest Price
| Frame Type | Full Rim |
| Brand | Non Branded |
| Frame Color | Black |
| Occasion | Casual Wear |
| Gender | Male |








₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic & Steel |
| Usage/Application | Professional |
| Color | Black |
| Suitable For | Fingernail |
| Set Contains | 360 DEGREE ROTARY HEAD |








₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Pattern | Plain |
| Colour | Dark Walnut Color |
| Surface Recommendation | Laminate, Tile, Hardwood |
| Shape | Round |
| Non-Toxic Material | Yes |







₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Size | Small |
| Shape | Rectangular |
| Product Care Instructions | Hand Wash Only |
| Special Feature | Lightweight |






₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Material | Rubber |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Non Branded |
| Features | Erasers |
| Is it Waterproof | Yes |
| Is It Reusable | Reusable |








₹ 550 / PieceGet Latest Price
| Model Name | Moon Lamp |
| Projection Theme | Moon |
| Control Type | Remote Control |
| Features | Brightness Control |
| Power Source | USB Powered |
| Light Color | Warm White |
| Body Material | Wood |




₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Plastic |
| Light Source Type | LED |
| Waterproof Rated | No |
| Shape | Flower |
| Design/Shape | Round |
| Lighting Color | Multicolor |
| Light Color | Yellow |




₹ 180 / PieceGet Latest Price
| Tape Length | 30 m |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Weight |
| Brand | Freemans |













₹ 27 / LitreGet Latest Price
| Brand | Non Branded |
| Form | Liquid |
| Applications | Coating Agent |
| Customisation | Not Customised |






₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Pattern | Plain |
| Neck Type | Square Neck Vest |
| Sleeves Type | Sleeveless Vest |
| Size | Medium |
| Occasion | Daily Wear |
| Color | White |






₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Body Material | Plastic |
| Faucet Type | Basin Faucet |
| Mounting Type | Deck Mount |
| Turning Type | Quarter Turn |
| Handle Type | Single Lever |
| Size | 15 mm |
| Finish | Matt Finish |
| Application Area | Kitchen |










₹ 115 / PieceGet Latest Price
| Lid Type | Removable Lid |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Features | BPA Free |
| Usage and Applications | Food Storage |
| Is It Customized | Non Customized |




₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Type | Single Hole |
| Material | Plastic |
| Body Material | Plastic |
| Set Contains | 1 Piece |
| Usage | Home |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Shape | FRUIT SLICE |
| Finish | Glossy |
| Microwave Safe | No |
| Color | Multi Color |








₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Shredding Material | plastic |
| Material | Stainless Steel |






₹ 400 / PieceGet Latest Price
| No Of Blades | 3 |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 75 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Color | Black |
| Packaging Size | 6 PACK |
| Usage/Application | Home |
| Features | new |
| brand | new |








₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Tool Type | Spatula |
| Brand | no brand |
| Material | steel |
| Size | small |
| Features | new |
| Color | mix |









₹ 180 / PieceGet Latest Price
| Color | Multicolor |
| Mounting Type | Free |
| Lighting Type | LED |
| Shape | Square |
| Lighting Color | Multicolor |







₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Brush Type | Hand Brush |
| Handle Material | SS Handle |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Home |
| Usage | Rust Removal |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India






































