Pioneers in the industry, we offer kinesiology k tape, exercise resistance band, stainles steel door spring lock, mini facial massage gun, yoga matt carpet and plastic yoga ring from India.










₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Tape Width | 5 cm |
| Brand | no brand |
| Type | Pain relief |
| Shape | round |
| Usage/Application | personal |
| Pattern | Plain |
| Color | Blue |








₹ 165 / PieceGet Latest Price
| Brand | No Brand |
| Color | Multi |
| Type | Toning and Resistance Tube |
| Tube Material: | Latex |
| Ideal For | Boys, Men, Girls, Women |
| Handle Features | Foam coated |





₹ 110 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Usage | DOOR SPRING LOCK |
| Installation Type | Screw-In |
| Finish Type | Polished |







₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Massager Type | Massage Gun |
| Power Source | Rechargeable |
| Technology | Vibration |
| Material | ABS Plastic |
| Application Area | Body |
| Features | Adjustable Speed |
| Color | Black |
| Number of Heads | 1 |
| Target Concern | Wrinkle Removal, Puffiness |














₹ 180 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Thickness | 6.5 mm |
| Brand | N R Mart |
| Material | EVA Foam |
| Size | 24 x 72 cm |
| Type Of Sports Mats | Yoga |
| Pattern | Plan |
| Packaging Type | Roll |





₹ 32 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Brand | no brand |
| Material | plastic |
| Usage/Application | personal |
| feature | new |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India




