Providing you the best range of silicon ice ball cube maker tray, electric hot water bag, mini led desk lamp, mini portable iron steam iron, wooden magnetic doorbell and neck fan with effective & timely delivery.















₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Silicone |
| Color | Blue |
| Usage/Application | SUMMER PRODUCT |
| Brand | NO BRAND |
| Packaging Type | BOX PAKING |
₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Material | Metal |
| Color | Silver |
| Brand | no-brand |
| Packaging Type | no-type |








₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Size | 1 L |
| Material | PVC |
| Shape | Rectangular |
| Brand | N R Mart |
| Pattern | Printed |
| Voltage | 230 V |
| Frequency | 50 Hz |












₹ 150 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Wattage | 12W |
| Lighting Color | multi |
| Light Color | Warm White |
| Lighting Type | LED |
| Color Temperature | 3000K |
| Body Material | ABS Plastic |
| Brand | Chinese |
| Dimension | 12D x 10W x 8H Centimeters |








₹ 200 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Power | 1200 W |
| Water Tank Capacity | 200 ml |











₹ 170 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Tune Type | Musical |
| Product Type | BELL |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| For Use In | Home |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 125 / PieceGet Latest Price
| Design Type | Bladed |
| Battery Capacity | 1200 mAh |
| Speed Settings | 3 Speed |
| Features | Adjustable |
| Charging Port | Type-C |
| Material | Plastic |
| Colour | Black |
| Airflow Type | Dual Fan |
| Box Contents | User Manual, Charging Cable, Neck Fan |













₹ 100 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Power Source | Solar |
| Type Of Service Contract | led |
| Color | Multicolor |
| Lamp Mounting Location | Wall Mount |
| Body Material | Chrome |
| Lighting Color | Cool White |




₹ 155 / PieceGet Latest Price
| Product Type | Doorbell |
| Tune Type | Ding Dong |
| Color | White |
| For Use In | Office |
| Brand | no brand |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India






