Offering you a complete choice of products which include star shape sink filter, magnetic knife storage holder, hand fruit juicer, portable usb electric blender juicer, aluminum foil tape and food dish cover.






₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | silicone |
| Shape | star |
| Sink Type | Single |
| Installation Type | drain |
| Corrosion Resistant | Yes |
| Usage/Application | Home |














₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Rectangular |
| Mount Type | Wall Mounted |
| Brand | N R Mart |
| Color | Silver |
| Is It Washable | Washable |
| Packaging Type | Box |














₹ 185 / PieceGet Latest Price
| Type | Hand Operated |
| Material | Aluminium |
| Usage | for Home |
| Color | Silver |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Model Name/ No | Aluminium Hand Juicer Heavy Duty Metal Manual Hand Press Juicer,Fruit Juicer,Hand juicer,Lemon-Li |














₹ 150 / PieceGet Latest Price
| Type | Electric |
| Body Material | Plastic |
| Brand | N R Mart |
| Voltage | 220-240 V |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Size | 7.5 x 7.5 x 23 cm |
| Capacity | 380 ml |
| Frequency | 50 Hz |
| Power | 225 W |













₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Tape Width | 0-20 mm |
| Tape Length | 10-20 m |
| Tape Type | Adhesive |
| Brand | no brand |
| Color | silver |
| Adhesive Type | yes |
| MOQ | 100 |














₹ 100 / PieceGet Latest Price
| Material | Cotton |
| Brand | No Brend |
| Shape | Rectangular |
| Model Number | Insulated Food Covers Foldable Cover for Food Collapsible Food Tent Kitchen Restaurant |









₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Material | Metal |
| Usage/Application | MAGNETIC KNIFE HOLDER |
| Color | Black |
| Is Dishwasher Safe | No |
| Style | Compact |
Knife blocks take up precious counter top space. Use our Cutlery Magnetic Strip to prevent your utensils from getting dull and accumulating harmful mold that frequently builds up in knife blocks. Safely free up your work space and have to flexibility to choose what you put on your knife strip. Easily access your kitchen knives – as well as your tools in the garage, home office, work area, shed, shelves, laundry room, and living space. You can even use it as a spice rack or storage for your favorite gadgets.






₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Brand | N R Mart |
| Load Capacity | One Oxygen Cylinder |
| Usage/Application | Commercial |
| Color | Red |
| Number Of Wheels | 4 |
| Weight Kg | 325 gm |










₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Usage/Application | vegetable cutter |
| Type | Manual |
| Material | plastic |
| Color | multi |
| Brand | no brand |
| Shape | morden |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 100 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Capacity | 0-5 L |
| Material | Plastic |
| Brand | N R Mart |
| Usage/Application | Home |
| Packaging Type | Box |
| Weight | 450 gm |














₹ 38 / SetGet Latest Price
| Usage/Application | Hotel |
| Material | steel |
| Color | multi |
| Shape | round |
| Brand | n r mart |
| Country of Origin | Made in India |












₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic + Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | NR Mart |
| Rated Voltage | 1.5 V |
| Size | 8.5 x 2 inch |
| Usage/Application | Mixing |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Battery |
| Battery Type | AA Battery x 2 |



₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Usage/Application | home |
| Size | midium |
| Brand | n r mart |
| Body Material | Bai Yugang + ABS |
| Knife Length | big |
| Weight | 25 g |
| Model Name/Number | knif sharpner |
| Easy To Use | yes |
| Country of Origin | Made in India |












₹ 150 / PieceGet Latest Price
| Material | Silicon |
| Usage/Application | Home |
| Shape | Round |
| Color | Multi |
| Brand | No Brand |
| Style | Round Shape Silica Gel Anti Hot Heat Resistant Pot Holder Disc Pads Car Dashboard Anti-Slip-Re |












₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Kitchen |
| Type | Manual |
| Color | Silver |
| Brand | N R Mart |
| Packaging Type | Box |
| Handle Material | Plastic |








₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Brand | N R Mart |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Warranty | 5 year manufacturer warranty |
| Weight | 209 gm |
| Packaging Type | Box |








₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Size(in MM) | 8.8 cm |
| Usage/Application | Washing Machine |
| Brand | n r mart |
| Material | Rubber |
| Color | multi |
| Pressure Load | maximuum |
| Tensile Strength | best |
| Weight | 250 gm |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Material | High Quality Plastic |
| Color | Multi |
| Thickness | 5 - 8 mm |
| Shape | Oval |
| Type | Multi |
| Brand | N R Mart |
| Size | 22 x 18 x 12 cm |
| Packaging Type | Box |
| Pattern | Plain |
| Usage/Application | Home |










₹ 45 / pairGet Latest Price
| Usage/Application | Home |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Feature | Dishwasher Safe |
| Shape | Stick |









₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Handle Material | Stainless Steel,Steel |
| Blade Length | 2 Inches |
| Construction Type | Forged |
| Is Dishwasher Safe | Yes |












₹ 190 / PieceGet Latest Price
| Usage/Application | Home |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 220 V |
| Color | Blue |
| Brand | N R Mart |
| Power W | 350 Watts |
| Weight | 0.64 Kg |












₹ 43 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Brand | No Brand |
| Thickness | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Usage/Application | drain |
| Size | reguler |
| Design | Round |
| Shape | round |
| Warranty | no |
| Model Name/Number | Stainless Steel Kitchen Basin Basket Filter Sink Drainer |
| Weight | reguler |
|










₹ 120 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Capacity | 280 mL |
| Product Type | Coffee Cup |
Food Grade Silicone Collapsible Portable Tea Coffee Water Cup, Heat Insulated Foldable Cup with Lid, 350ML Plastic Coffee Mug (350 ml)
Food Grade Silicone Collapsible Portable Tea Coffee Water Cup, Heat Insulated Foldable Cup with Lid, 350ML
Reusable Silicone Pocket Cup Portable Folding Mug
Silicone Pocket Cup Portable Folding Mug








₹ 105 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Shape | Round |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Brand | NR Mart |
| Usage/Application | Hotel |
| Capacity | 400 ml |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | big |
| Color | Silver |








₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | no brand |
| Handle Type | steel |
| Blade Type | Serrated |
| Usage/Application | kitchen |
| Color | Silver |
| Type | cutting |
| Handle Color | silver |
| Packaging Type | box |
| I Deal In | New Only |











₹ 75 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Brand | N R Mart |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Kitchen |
| Packaging Type | Box |
| Steel Grade | SS202 |
| Finish | Chrome Finish |














₹ 155 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Brand | N R Mart |
| Size/Dimension | Approx.11.5 x 8.8 cm |
| Material | SS & Plastic |
| Design | Plain |
| Capacity | 60 ml |
| Packaging Type | Box |
| Type | Coffee Mug |
| Battery Requires | 2 x AAA7 Batteries (Not included) |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India


























