Prominent & Leading Manufacturer from Surat, we offer car electric mug, air inflatable travel pillow, go duster cleaning brush, ez water canon gun, portable car vacuum cleaner vacuum 120w and vacuum pump accessories.















₹ 180 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 450 ml |
| Usage/Application | Car Mug |
| Set Of | 1 Pieces |
| Brand | N R Mart |
| Color | Black, Silver |









₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Fill Material | Inflatable |
| Fabric | PVC |
| Application | Car |
| Shape | Rectangular |
| Filling Material | Air |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Color | Blue |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 230 / PieceGet Latest Price
| Material | Microfiber |
| brand | no brand |
| feature | new |














₹ 160 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Usage/Application | Garden |
| Nozzle Size | 2 mm |
| Air Pressure | 30-50 psi |
| Air Inlet | 1/4 |
| Hose Length | 4 m |
| Water Flow Rate | 370 L/h |
| Warranty | No warranty |








₹ 495 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Power Consumption | 100 Watts |
| Motor Power | 1000 Watt |
| Function | Dry |
| Included Components | Vacuum Mop |








₹ 225 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | Plastic |
| Voltage | 110 V |
| Mounting | Portable |
| Pressure | 0.03 MPa |
| Brand | N R Mart |
| Weight | 386 gm |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Noise Level | 52 dB |
| Liquid Flow Rate | 180 ml/min |












₹ 64 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 4L |
| Structure | Open Top |
| Usage/Application | Car |
| Brand | No Brand |
| Handle | No Handle |








₹ 270 / PieceGet Latest Price
| Usage/Application | Bolt Tightening |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | N R Mart |
| Finishing | Polish |
| Weight | 150 gm Approx |
| Country of Origin | Made in India |
| Grip Material | Silicon |
| Operating Mode | Manual |
| Packaging Type | Case |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India






