Manufacturer of a wide range of products which include healthy spray mop, bottle cleaning brush, window dust cleaning brush, microfiber fan cleaning duster, toilet cleaning brush and floor cleaning mop.















₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Mop Type | Rectangular Mop |
| Brand | Scotch-Brite |
| Pole Material | Stainless Steel |
| Weight | Dry Mop |
| Usage/Application | Floor Cleaning |
| Packaging Type | Box |
| Body Material | Plastic |
| Head Material | Microfiber |
| Mop Head Material | Cotton |













₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Brush Type | Cylindrical Brush |
| Material | Plastic |
| Handle Material | Plastic |
| Application | Baby bottle |
| Size | reguler |
| Brand | n r mart |
| Shape | round |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 8 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Product Type | Industrial Brush |
| Bristle Material | Nylon |
| Handle Material | Plastic |
| Brush Type | Handle Brush, Harper Brush |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Cleaning |
| Bristle Stiffness | Medium |
| Shape | Rectangular |
| Brand | NR Mart |
| Color | White and Black |









₹ 58 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Material | Microfiber |
| brand | no brand |
| color | grey |
| size | regular |
| Uses | fan cleaning |














₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Brush Type | Handle Brush |
| Usage/Application | Cleaning |
| Material | Plastic |
| Brand | NR Mart |
| Bristle Stiffness | Medium |
| Color | White |
| Packaging Type | Box |
| Operating Mode | Manual |










₹ 115 / PieceGet Latest Price
| Mop Head Material | Microfiber |
| Rod Material | Plastic |
| Is Bucket Available | No |
| Model Name/Number | Microfiber Wiper for Floor Clearing |
| Adjustable Handle | Yes |









₹ 150 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Pet |
| Brand | Non Branded |
| Animal Breed | Dog,Cat Etc.. |
| Features | Clean Pets,Clean House. Foodie Puppies cat & dog brush for shedding can easily remove loose hair,s |
| Suitable For | Pets |









₹ 90 / PieceGet Latest Price
| Product Type | FAN CLEANING BRUSH |
| Bristle Material | Plastic |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Color | Sky Blue |
| Brush Type | Handle Brush |
| Automation Grade | Manual |
| Model Name/Number | Fan Cleaning brush |










₹ 150 / PieceGet Latest Price
| Purpose | Clothing |
| Material | Plastic |
| Color | Multicolor |
| Type Of Packaging | Box |
| Handle Material | Plastic |








₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Handle Material | Stainless Steel |
| Bristle Color | silver |
| Color | silver |
| Brand | no brand |







₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Brush Type | Detailing Brush |
| Shape | Rectangular |
| Handle Material | Plastic |
| Color | red |
| Packaging Type | box |
| Set Contents | Single Brush |
| brand | no brand |
| use | OIL FILM CLEANING BRUSH |











₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Usage/Application | Personal |
| Packaging Type | Box |
| Features | HAIR WAX STICK |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 11 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Nylon |
| Bristle Material | Nylon |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Usage/Application | HOME PRODUCT |
| Handle Material | Silicone |










₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Product Type | Single Sided |
| Bristle Material | Nylon |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Color | WHITE |
| Brush Type | Handle Brush |
| Bristle Stiffness | Medium |
| Handle Type | NON-SLIP HANDLE |
| Bristle Shape | Round |







₹ 2.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | PVC |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 11 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Nylon |
| Bristle Material | Nylon |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Usage/Application | HOME PRODUCT |
| Country of Origin | Made in India |
| Handle Material | Silicone |

₹ 14 / PieceGet Latest Price
| Brush Type | Long handle |
| Brush Length | 30 cm |
| Brush Diameter | 10 mm |
| Application | Water bottle |
| Bristle Hardness | Medium |
| Set Contain | 1 piece |
| Handle Length | 25 cm |
| Bristle Material | Silicone |
| Handle Material | Plastic |








₹ 250 / PieceGet Latest Price
| Operation Mode | Electric |
| Material | ABS Plastic |
| Power Source | Battery Operated |
| Features | Multiple Collar Sizes |
| Color | Blue |






₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Floss Type | Super Floss |
| Flavour | Unflavoured |
| Thickness | Thin |
| Pack Type | Single Pack |
| Usage | Home Use |
| Country Of Origin | India |









₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Bristle Material | Stainless Steel |
| Size | 10x10x10 cm |
| Brush Type | Handle Brush |
| Automation Grade | Manual |
| Shape | Round |
| Brand | no brand |
| Diameter | 10 cm |
| Material | Stainless Steel |













₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Material | silicon rubber |
| Usage/Application | Non |
| Packaging Size | box |
| Physical State | best |
| Shape | square |
| Brand | No Brand |
| Color | Multi |
| Colour | multi |
| Country of Origin | Made in India |
| Ideal For | Men & Women |













₹ 19 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 20 Piece |
| Brand | no brand |
| Usage/Application | window cleaning |
| Cap Type | Plastic |
| Packaging Type | box |
| Brush Type | Handle Brush |
| Color | multi |
| Material | plastic |






₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Rod Material | Plastic |
| Color | wight |
| Size | 10x10x10 cm |
| Shape | Rectangular |
| I Deal In | New Only |
| Material | plastic |









₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Handle Material | Stainless Steel |
| Broom Head Material | Plastic |
| Weight | 490 gm |
| Brand | N R Mart |
| Usage/Application | Home |
| Cleaning Type | Dry |
| Size | 44.49 x 13.78 x 7.87 Inch |
| Handle Type | Long |
| Handle Length | 100 cm |

₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Handle Material | plastic |
| Usage/Application | Toilet Cleaning |
| Material | Plastic |
| Bristle Stiffness | Medium |
| Color | Green |
| Shape | Rectangular |
| Quantity Per Pack | yes |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Usage/Application | Toilet Cleaning |
| Material | Plastic |
| Brand | n r mart |
| Bristle Stiffness | Medium |
| Brush Type | Handle Brush |
| Automation Grade | Manual |
| Country of Origin | Made in India |











₹ 38 / PieceGet Latest Price
| Material | Silicon |
| Type | Scrubber |
| Usage/Application | Professional |
| Size | Medium |
| Packaging Type | Packet |






₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage/Application | home |
| Features | new |





₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Brand | no brand |
| Usage/Application | home |
| Features | new |









₹ 30 / PackGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Pack |
| Bristle Material | Brass |
| Usage/Application | Cleaning |
| Color | Red |
| Bristle Stiffness | Hard |
| Features | new |






₹ 110 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | white |
| Shape | rectangle |
| Size | small |
| Brand | no brand |






₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Plastic |
| Bristle Stiffness | Medium |
| Automation Grade | Manual |
| Bristle Shape | Round |







₹ 160 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Mop Head Material | Cotton |
| Rod Material | Plastic |
| Type of Mops | Dry Mop |
| Color | Green |
| Features | new |








₹ 75 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | SILICONE |
| Dimension | 18 x 9 x 8 cm |
| Usage/Application | Clinic Purpose |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Plastic |
| Size | 4.88 x 4.9 x 1.25 |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 21 / PieceGet Latest Price
| Brush Type | Short handle |
| Brush Diameter | 10 mm |
| Application | Baby bottle, Water bottle, Sports bottle |
| Bristle Hardness | Soft |
| Set Contain | 1 piece |
| Handle Length | 10 cm |
| Bristle Material | Nylon |
| Handle Material | Plastic |








₹ 75 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Product Type | Single Sided |
| Bristle Material | Plastic |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Color | Black |
| Brush Type | Harper Brush |
| Bristle Stiffness | Hard |
| Bristle Shape | Round |










₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Mop Head Material | Microfiber |
| Rod Material | Stainless Steel |
| Type of Mops | Dry Mop |
| Color | Blue |
| Is Bucket Available | No |
| Adjustable Handle | Yes |







₹ 160 / PieceGet Latest Price
| Brand | no brand |
| Surface Recommendation | for Home & Car |
| Material | plastic |
| Weight | free |
| Color | black |
1. Easy to clean all corners such as cushion, air outlet, door gaps, etc., to maintain a clean space.
2. High power motor and strong long‑lasting suction, effective and fast cleaning dust and dirt.
3. Can be disassembled at will for cleaning, high technology can make the dust does not remain in the filter net.
4. The vacuum cleaner can always keep strong suction force for dust cleaning, high efficiency and practical.
5. Mobile phone size design enable one‑hand operation, simple operation, easy to carry and use.










₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Type | Manual |
| Features | A soft silicone side for gentle cleansing and exfoliation, and a textured side for deep pore cleans |
| Country of Origin | Made in India |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India




































