Offering you a complete choice of products which include stainless steel self-adhesive hook, stainless steel self-adhesive hook (peck of 2), multi purpose 8 hook wooden hangers, 3d natural sand art motion display, steel garlic press and leaf soap holder.








₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Home |
| Finish Type | Satin |
| Installation Type | Adhesive |
| Hook Type | Cloth Hook |





₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Hook Type | Utility Hook |
| Usage/Application | Hook |
| Special Feature | Adjustable Easy Install, Rust Resistant |












₹ 23 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Wood Type | WOODEN |
| Color | Brown |
| Hanger Type | Kids Wear |
| Material | Bamboo |
| Usage/Application | Hanging Clothes |
| Finish | Natural Polish |
| Brand | NO BRAND |
| Application | Garment Store |













₹ 135 / PieceGet Latest Price
| Shape | Round |
| Brand | Non Branded |
| Model Name/Number | 3D NATURAL SAND ART MOTION DISPLAY |
| Usage/Application | Showpiece Sand Antique |
| Customisation | Not Customised |










₹ 75 / PieceGet Latest Price
| Type | Mashers |
| Color | Silver |
| Is It Automatic | No |
| Is it Customized | No |
| Is It Scratch Resistance | Yes |
| Is Dishwasher Safe | Yes |
| It has Non Stick Coating | Yes |
| I Deal In | New Only |







₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Non Branded |
| I Deal In | New Only |










₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Brand | no brand |
| feature | new |









₹ 1.4 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10000 Piece |
| Material | Nylon |
| Pattern | Plain |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Color | SILVER |
| Shape | Rectangular |

₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Silicone |
| Bristle Material | Silicone |
| Packaging Type | BOX |
| Bristle Stiffness | SOFT |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Usage/Application | HOME & KITCHEN PRODUCT |
| Country of Origin | Made in India |
| Handle Material | Plastic |







₹ 5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Tip Type | Round Tip |
| Fabric | Silicone |
| Usage | Chair |
| Color | White |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Fabric | Silicone |
| Color | White |
| Pattern | Plain |
| Leg Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Tip Type | Round Tip |
| Fabric | Silicone |
| Usage | Chair |
| Color | White |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 6 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Plastic |
| Bristle Stiffness | Soft |
| Bristle Color | BLACK |
| Brush Type | Handle Brush |
| Handle Type | ERGONOMIC HANDLE |
| Automation Grade | Manual |
| Bristle Shape | Round |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Usage/Application | Gaps cleaner |











₹ 265 / PieceGet Latest Price
| Fuel Type | Gas |
| No. of Burner | 1 |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Red |
| Is It Portable | Yes |







₹ 8 / PieceGet Latest Price
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Plastic |
| Size | small |
| Color | black |
| Brand | no brand |
| Usage/Application | home |





₹ 90 / PieceGet Latest Price
| Material | Sponge |
| Size | small |
| Usage/Application | home |
| Features | new |



₹ 80 / BottleGet Latest Price
| Form | liquid |
| Packaging Type | Bottle |
| Usage/Application | home |
| Features | new |
| Brand | no brand |
| Color | white |
Product Description Strong Dirt Detergent Removal Stove Fan All Purpose Multipurpose Foam Spray Remover Cookware Oven BBQ Griller Stainless Stick Smoker Magic Degreaser Remove Heavy Stains 550ml
.Make cleaning so much easier with this Multi-purpose Foam Cleaner Type: Spray Portable and very convenient to use No water required Strong spray to remove stains decontamination and dust removal
.Use a soft cloth and simply apply eveny to a clean dry surface, wait form 10 seconds then wipe off excess to create a bright clean luster.
. For heavy wax buildup allow to stand up to 10 minutes before wipin
.No pungent smell during cleaning, leaving the fresh lemon fragrance.
.Independent packaging, separate nozzle distribution, to avoid leakage.






₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Tool Type | Mortar & Pestle |
| brand | new |
| feature | new |
| color | black |
| use | home |




₹ 190 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Kitchen |
| Design | Classic |
| Feature | new |
| color | silver |





₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| color | silver |
| brand | no brand |
| feature | new |
| use | home |





₹ 16 / PieceGet Latest Price
| Material | Silicone |
| Usage/Application | Cooking |
| Color | multicolor |
| Product Dimensions | 5L x 5W Centimeters |
| Item Weight | 300 Gram |




₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage | for Home |
| Weight | free |
| brand | no brand |
| Color | Green |








₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Cable Length | 1.5 m |
| Current | 3A |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Material | Rubber |
| Mat Type | Kitchen Dish Drying Mat |
| Size | 30 x 40 CM |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Pattern | Plain |
| Color | MULTICOLOR |
| Usage/Application | Kitchen |









₹ 99 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Lamp Mounting Location | Wall Mount |
| Usage/Application | HOME & KITCHEN PRODUCT |
| Base Color | WHITE |
| Base Material | Plastic |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Lighting Type | LED light |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 9 / PieceGet Latest Price
| Product Type | WINDOW BRUSH |
| Bristle Material | Plastic |
| Brush Head Type | Single Hockey |
| Handle Material | Plastic |
| Brush/Wiper Width | 6 inch (15 cm) |
| Features | Clip & Fit Head |
| Bristle Stiffness | Soft |
| Power Source | Manual |
| Handle Type | Short Handle |








₹ 24 / PieceGet Latest Price
| Product Type | Sink Brush |
| Bristle Material | Plastic |
| Material Grade | Virgin |
| Brush Head Type | Single Hockey |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Stiffness | Soft |
| Power Source | Manual |
| Handle Type | Short Handle |







₹ 135 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Size | 24 inch |
| Rod Length | 50 inch |
| Wiper Floor Squeeze Size | 50 inch |
| Blade Length | 50 cm |
| Adjustable Rod | Yes |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Rod Material | Stainless Steel |
| Material | Plastic |





₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 500 Gram |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Usage/Application | Cake Bread Loaf Pan |
| Special Feature | Microwave Safe |
₹ 145 / PieceGet Latest Price
| Usage/Application | Hotel |
| Shape | Round |
| Color | White |
| Brand | no brand |
| feature | new |










₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Shape | Round |
| Type | Wall Mount |
| Color | Multi Color |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Usage/Application | BATHROOM ACCESSORIES |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 400 / PieceGet Latest Price
| Operation Type | Electric |
| Beater Type | Hand Mixer |
| Power | 100 W |
| Speed Setting | 3 Speed |
| Body Material | Stainless Steel |
| Attachment Type | Beaters |
| Cord Type | Detachable Cord |











₹ 10 / PackGet Latest Price
| Color | Black |
| Material | SILICONE |
| Brand | NO BRAND |
| Length | 4 CM |
| Pack Size | POLLY PAKINH |






₹ 190 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 300 mL |
| Color | White |
| Usage/Application | Home |
| Material | Glass |
| Design | Round |
| Country of Origin | Made in India |











₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Microfiber |
| GSM (Grams per Square Meter) | 350 |
| Weave / Type | General Purpose |
| Color | Grey |
| Features | High Absorbent |






₹ 12 / PieceGet Latest Price
| brand | new |
| size | small |
| feature | new |
| material | plastic |











Get Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |






₹ 300 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Size | Medium |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India


































