Manufacturer of a wide range of products which include thumb cable organizer hook, set of 2 plastic curtain self adhesive pole wall brackets, toilet seat cover, 360 sprinkler water faucet, corner bathroom shelf and metal bathroom shelf.

₹ 2.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Installation Type | Adhesive |
| Hook Type | Key Hook |
| Material | SILICON |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Hook Type | Utility Hook |
| Color | White |
| Brand | Non Branded |
| Usage/Application | SELF ADHESIVE POLE WALL BRACKETS |
| Installation Type | Hanging Type |








₹ 32 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Material | microfiber |
| Shape | Round |
| Brand | no brand |
| Toilet Seat Type | Closed Front |
| Type | Indian |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic & Stainless Steel |
| Brand | N R Mart |
| Packaging | Box |
| Weight | 100 gm |
| Total Height | 8.5 cm (3.35in) |
| Total Width | 5.5 cm (2.17 in) |
| Base Inner Diameter | 2.2 cm (0.87 in) |
| Base Outer Diameter | 2.4 cm (0.94 in) |
| Usage/Application | Bathroom & Kitchen |














₹ 72 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Shelf Type | Corner |
| Number of Tiers | 1 |
| Finish / Color | Black |
| Shape | Triangle |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Packaging Type | Box |
| Material Grade | SS 304 |
| Brand | N R Mart |









₹ 90 / PieceGet Latest Price
| Material | Metal |
| Shelf Type | Straight |
| Shape | Rectangular |
| Model Name/Number | Plain Metal Holder | Multipurpose Storage Rack for Kitchen, Bathroom etc. | Self-Adhesive Stainless |
| Warranty | No Warranty |
| Suitable For: | Bathroom |
| Material: | Steel |






₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Material | plastic |
| Color | Blue |
| Sink Type | Double |
| Brand | no brand |
| Shape | Round |
| Position Of Drainer | Center |
| I Deal In | New Only |
| Usage/Application | Home |









₹ 12 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Form | Liquid |
| Packaging Size | bottle |
| Packaging Type | Bottle |
| Usage/Application | Office |
| Brand | no brand |
| Physical State | Liquid |
| Color | Dark Blue |
| Type Of Packaging | Bottle |
| Good quality product | yes |














₹ 9 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Silicone |
| Usage/Application | Kitchen, Bathroom |
| Brand | N R Mart |
| Mounted Type | Wall Mounted |
| Packaging Type | Box |
| Weight | 200 gm |









₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Material | Polyester |
| Type | Foldable |
| Packaging Type | Box |
| Usage | Door Net |
| Color | Black |
| Brand | no brand |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage/Application | Home |














₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Capacity | NO ML |
| Material | Stainless Steel |
| Operation Mode | Manual |
| Packaging Type | Single pcs |
| Brand | No Brand |
| Item Code | 2121 |
| Colour | Black |














₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Bristle Material | PVC |
| Size | 10x10x10 cm |
| Bristle Stiffness | Soft |
| Bristle Shape | Rectangular |
| Warranty | no |










₹ 48 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Material | pvc |
| Rod Material | Plastic |
| Usage Area | Home Floor |
| Handle Material | Plastic |
| Color | multi color |
| Brand | no brand |
| Warranty | no |









₹ 3000 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 2 kg |
| Color | Multicolor |
| Function Type | Semi Automatic Top Load |
| Brand | Non Branded |
| Model Name/Number | FOLDING WASHING MACHINE |







₹ 44 / PieceGet Latest Price
| Mat Type | Baking Mat |
| Shape | Rectangular |
| Brand | Non Branded |
| Non - Stick | Yes |
| Stretchable | Yes |
| Baking Mat | Yes |






₹ 300 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Seat Shape | Round |
| Color | Black |
| Foldability | Foldable |
| Set of | 1 |
| Foot Rest | Available |
| Suitable For | Home |
| Brand | Non Branded |










₹ 38 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Size | 70 x 140 cm |
| Material | Cotton |
| Application | home |
| Pack Size | Pack of 1 |
| Pattern | Solid |
| Type | Hand Towel |
| Disposable | No |
| Color | White |
| Usage/Application | Hotel |
| Suitable for machine wash | Yes |





₹ 90 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Household |
| Color | green |
| Ideal For | Face Massage |
| Number Of Wheels | 1 |









₹ 22 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Handle Material | Plastic |
| Product Type | GAP CLEANING BRUSH |
| Usage/Application | home |
| Size | mini |







₹ 75 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Primary Use | Sink Basket |
| Material | Stainless Steel |
| Mounting | Over Sink |
| Usage/Application | Bathroom Fittings |
| Color | White |
| Adjustable Size | Fixed Size |
| Packaging Type | 1 |





₹ 75 / BottleGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Bottle |
| Brand | no brand |
| Packaging Size | 250ml |
| Form | Liquid |
| Color | Blue |
| Shelf Life | medium |
| Purity | no |
| Packaging Type | Bottle |
| Acid Content | no |







₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Maker Type | Medu Vada Maker |
| Operation | Manual |
| Body Material | Plastic |
| Design | Round |
| Use | Easy |
| Material | Plastic |
| Color | Multicolor |












₹ 78 / PieceGet Latest Price
| Material | Fabric |
| Usage/Application | Household |
| Color | Black |
| Property | Foldable |
| Box Capacity | 25 Kg |
| Shape | Square |










₹ 58 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Type of Mops | Dry Mop |
| Mop Head Material | Microfiber |
| Rod Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 450 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Massager Type | 3D Face Massager |
| Material | Silicone |
| Color | White |
| Usage/Application | Household |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Weight | 300 Grams |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 64 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Type of Mops | Dry Mop |
| Mop Head Material | Microfiber |
| Rod Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Shape | Round |
| Color | Multi Color |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Usage/Application | BATHROOM ACCESSORIES |
| Quantity Per Pack | 1 |
| Country of Origin | Made in India |
| Type | Wall Mount |








₹ 21 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Silicone |
| Handle Material | Polypropylene |
| Size | 14L x 3.4W x 2.4H Centimeters |
| Bristle Material | Silicone |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Usage/Application | HOME & KITCHEN PRODUCT |













₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Size | 9 inch |
| Finishing Type | Matte |
| Comb Type | Handle Comb |
| Usage/Application | Household |
| Gender | Unisex |
| Color | White |
| Comb Set | No |
| Packaging Type | Box |
| Packaging Size | 1 Piece |









₹ 27 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Product Type | Round Brush, Single Sided |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Bristle Stiffness | Soft |
| Bristle Color | BLACK |
| Brush Type | Handle Brush |
| Automation Grade | Manual |
| Bristle Shape | Round |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Usage/Application | HOME & KITCHEN PRODUCT |









₹ 20 / PackGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Pack |
| Packaging Size | 350 Grams |
| Form | Tablet |
| Recommended Surface | Toilet Bowl |
| Brand | No Brand |
| color | blue |
| use | home |










₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Size | 10 inch |
| Wiper Floor Squeeze Size | 10.5 *2*32.5 inch |
| Rod Length | 58-118 cm |
| Rod Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Size | 10 inch |
| Wiper Floor Squeeze Size | 10.5 *2*32.5 inch |
| Rod Length | 58-118 cm |
| Rod Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 9 / PieceGet Latest Price
| Holder Type | Wall Mount |
| Total Slots | 1 Slot |
| Material | ABS Plastic |
| Mounting Type | Sticker Mount |
| Stick Diameter Range | 20-30 mm |
| Color | Grey |
| Usage Area | Home |








₹ 21 / PieceGet Latest Price
| Brush Type | Straight bottle |
| Brush Diameter | 10 mm |
| Application | Water bottle |
| Bristle Hardness | Medium |
| Set Contain | 1 piece |
| Handle Length | 10 cm |
| Bristle Material | Nylon |
| Handle Material | Plastic |








₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Scrubber Type | Silicone Scrubber |
| Scrub Level | Soft |
| Usage Area | Body |
| Form | Round |
| Skin Type | All Skin Types |
| Color | Mixed Colors |
| Features | Quick Dry |
| Material | Silicone |










₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Brush Type | Detailing Brush |
| Bristle Material | PP |
| Bristle Hardness | Medium |
| Handle Type | Short Handle |
| Handle Material | Plastic |
| Usage Area | Exterior |
| Set Contents | Single Brush |
| Scratch Safe | Yes |








₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Brush Type | Scrub Brush |
| Bristle Material | Nylon |
| Handle Material | Plastic |
| Usage Area | Kitchen |
| Brush Length | Up to 100 mm |
| Bristle Hardness | Medium |
| With Scraper | Yes |
| Color | Blue |









₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Mop Type | FOLDABLE MOP |
| Head Material | Sponge |
| Handle Material | Plastic |
| Usage Area | Home, Restaurant, Hotel |
| Bucket Included | No |
| Head Shape | Round |
| Color | White |









₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Accessory Type | Tailor chalk |
| Usage | Garment |
| Material | Plastic |
| Color | MULTICOLOUR |
| Brand | NO BRAND |
| Feature | Reusable |
| Packaging Type | Plastic box |
| Country of Origin | India |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India





































