Our product range includes a wide range of paper washing hand sheets soap, one step hair dryer and styler, facial massager kit, ear cleaner kit, body massager pen and sponge scrubber brown.









₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Fragrance | Rose |
| Packaging Type | Pouch |
| Is It Medicated | Medicated |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 275 / PieceGet Latest Price
| Power | 1200 W |
| Type | hair straightner |
| Color | Black |
| Brand | no brand |
| Material | Plastic |
| above 200 piece | yes |
| Usage and Application | beauty |
| pink | yes |





₹ 150 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Crystal |
| Usage/Application | Professional |
| Number Of Wheels | 2 |
| Brand | n r mart |
| Box Size | 10 x 10 x 2 Centimeters |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 12 / PieceGet Latest Price
| Product Type | Manual Cleaner |
| Usage | Home Use |
| Material | Stainless Steel |
| Packaging Type | Packet |
| Usage/Application | personal |
| Brand | Non Branded |
| Feature | Ear Wax Cleaner - Reusable Ear Cleaning Tool Set with Storage Box - Ear Wax Remover Tool Kit with Ea |








₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Target Body Part | Full Body |
| Usage/Application | Body Relaxation |
| Brand | no brand |
| Color | silver |
| Packaging Type | box |
➤Painless acupuncture stimulation. No needles
➤Easily focuses on pain areas
➤Stress relief and relaxation
➤Portable and easy to use
➤2 interchangeable heads: DOME TYPE: Superficial therapy, which is applicable for health care and facial beautification NODE TYPE: Node therapy, which is applicable for partial body pains




₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Form | Foam |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | brown |
| Packaging Type | Packet |
| Size | medium |
| Quantity Per Pack | 1 pcs set |
| Shape | square |
| Thickness | medium |
| Type | washing sponge |





₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Material | Foam |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Type | Manual |
| Color | White |
| Wash Care | no |
| Packaging Type | Box |










₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Product Type | Hair Color |
| Purity | Organic |
| Color | Black |
| Form | Powder |
| Packaging Size | 15 g |
| Packaging Type | Box |
| Ideal For | Unisex |
| Features | Long Lasting, Adds Shine |

₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Material | Silicon |
| Size | Medium |
| Color | Multi-Color |
| Packaging Unit | Piece |
| Usage | Daily Wear |
| Design | Plain |
| Shape | Butterfly |







₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Design Type | Magnetic Pin |
| Material | Iron |
| Finish | Colour Coated |
| Color | Multi Color |
| Closure Type | Magnetic Lock |
| brand | no brand |








₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Ingredient | Orange |
| Pack Size | 100 gm |
| Skin Concern | Tan Removal |
| Form | Gel |
| Skin Type | Normal Skin |
| Packaging Type | Tube |





₹ 17 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | masas |
| Color | silver |
| Features | no features |
| Size | free |






₹ 100 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Area Of Coverage | 100 Sq Ft |
| Material | Plastic |
| Form | Electric |
| Shape | Round |
| Packaging Type | box |
| Packaging Size | medium |
| Usage/Application | no |













₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Material | Metal, Crystal |
| Brand | No Brand |
| Color | Green, Gold |
| Generic Name | Massagers |
| Ideal For | Men & Women |
| Type: | Spa |








₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Usage/Application | Household |
| Color | mix |
| Brand | n r mart |
| Is It Portable | yes |
| Needle Size | 0.5 mm |
| Package Size | box |
| Use For | skin |
| Uses | beauty |
| Packing | best box |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 650 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Product Type | usb hair curler |
| Color | multi |
| Usage/Application | Household |
| Type | usb hair curler |
| Brand | no brand |
| Material | Plastic |
| Plate Size | Medium |
| Length | 33 x 8 x 6 Centimeters |
| Location | surat |
| Power Supply | usb |










₹ 135 / PieceGet Latest Price
| Usage/Application | Parlour |
| Brand | no brand |
| Skin Type | Normal Skin |
| Color | multi |














₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Brand | no brand |
| Usage/Application | Neck Support |
| Type | Neck relexer |
| Pattern | Plain |
| Shape | Cervical |
| Feature | new |
| Color | sky |
help users maintain a good spinal posture, relieve neck pain and pressure, back and neck massage pillow
support the cervical spine and help restore the C-shaped curve of the neck.
students, drivers and people who need to bow their heads for a long time.







₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Color | Multicolor |
| Brand | Non Branded |
| Usage/Application | Personal |
| Gender | Female |
| Type Of Packaging | Plastic Packaging |







₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | Multicolor |
| Operation Mode | Electric |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Types Of Body Massager | Massage Cushion |








₹ 92 / PieceGet Latest Price
| Power Source | Electric |
| Color | Pink |
| Suitable For | Ear & Eyebrow, Nose, Bikini Area |
| Features | Easy to Clean, Rechargeable |
| Water Resistant | No |









₹ 410 / PieceGet Latest Price
| Size | Medium Cups |
| Usage/Application | personal |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | box |
| Features | new |







₹ 72 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | ABS |
| Brand | no brand |
| Color | White |
| Gender | Unisex |
| Packaging Type | Box |
| Features | new |






₹ 32 / PieceGet Latest Price
| Automation Grade | Manual |
| Color | Multicolor |
| Material | Plastic |
| use | personal |
| feature | new |





₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Usage/Application | personal |
| Color | Black |
| Weight | free |
| Feature | new |
| size | small |









₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 5 ml |
| Color | Blue |
| Cap Type | Spray Pump Cap |
| Shape | Round |
| brand | no brand |
| use | personal |






₹ 68 / PieceGet Latest Price
| Frame Material | Plastic |
| brand | no brand |
| color | silver |
| use | home |
| feature | new |







₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Genuine Leather |
| Shape | Square |
| Closure Type | No zipper |
| Usage/Application | Girls |
| Color | Multicolor |
| Set Contains | Single |
| Country of Origin | Made in India |

₹ 40 / pairGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 pair |
| Brand | no brand |
| Usage/Application | heel |
| Color | pink |
| Size | Medium |
| Material | silicone |
These silicone moisturizing socks are one way to better take care of your feet
To help moisturize your feet, relieve dry, chapped, rough skin, and give you soft, attractive feet, it is advised to perform this at least twice or three times a week for at least twenty-five minutes







₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Capacity | 500 mL |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Home |
| Shape | Round |












₹ 10 / pairGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 pair |
| Material | Non-woven |
| Color | Blue |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 110 / PieceGet Latest Price
| Packaging Size | no size |
| Usage/Application | Personal |
| Packaging Type | Box |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Packet |
| Bud Material | Plastic |
| Brand | Non Branded |
| Head Shape | Spiral Tips |








₹ 22 / PackGet Latest Price
| Type | Underarm Pads |
| Usage | personal |
| size | small |
| color | white |
| packaging type | packet |






₹ 140 / PieceGet Latest Price
| Material | Nylon |
| Usage/Application | personal |
| Bag Type | Pouch |
| Type | TOILETRY BAG |







₹ 295 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Size | Free Size |
| Material | Elastic Fiber |
| Brand | Vissco |
| Type | Soft |
| Color | White |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 150 / PieceGet Latest Price
| Color | Multicolor |
| Brand | Non Branded |
| Usage/Application | Curly Hair |
| Shape | Straight Round |
| Quantity Per Pack | NOVA HAIR CURLY FANCY BRUSH |






₹ 94 / PieceGet Latest Price
| Type | Hair Curler |
| Brand | Non Branded |
| Material | Plastic Handle |
| Color | Black |
| Location | Surat |






₹ 235 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Bag Type | Pouch |
| Usage/Application | personal |
| Type | COSMETIC POUCH |
| feature | new |







₹ 230 / PieceGet Latest Price
| Power Source | Electric |
| Material | Plastic |
| Brand | NO BRAND |
| Usage/Application | PERSONAL |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India




































