Leading Manufacturer of silicone oil bottle brush, magic cleaning sponge roll, plastic quick chopper, vegetable cutter chopper, cake stand cake turntable and kitchen knife sharpener from Surat.



₹ 37 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Brush Type | Handle Brush |
| Length | 12.5 cm |
| Bristle Length | Silicone |
| Brand | N R Mart |
| Material | Silicon |
| Packaging Type | Box |







₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Sponge Type | Sponge Scrub |
| Usage/Application | cleaning |
| Application | Utensil Cleaning |
| Brand | no brand |
| Packaging Type | every steel items |
| Quantity Per Pack | yes |
| Size | 100 cm |
| Color | A-Brown |
| Is It Handmade | Handmade |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 0.5 Litre |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Kitchen |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Brand | N R Mart |
| Color | Green |
| Dimensions | 10 x 13 x 12 Inch |
| Weight | 230 gm |










₹ 130 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 300 ml |
| Cutting Method | Slice |
| Brand | N R Mart |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Usage/Application | Vegetable |
| Packaging Type | Box |














₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Size | 28 x 7 x 23 cm |
| Shape | Round |
| Brand | NMR |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Rotation | 360 Degrees Clockwise Or Anti-Clockwise |







₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Usage/Application | Home |
| Size | 20 x 7.5 x 4.5 cm |
| Brand | N R Mart |
| Body Material | Plastic |
| Weight | 183 gm |
| Packaging Type | Box |














₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Brand | N R Mart |
| Capacity | 750 ml |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Rectangular |
| Usage/Application | Home |













₹ 110 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Silver |
| Material | steel |
| Brand | no brand |
| Loacation | surat |
| Type | stainless steel |
| Thickness | best |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Shape | Long |
| Usage/Application | Home |
| Size | Medium |
| Finish | Glossy |
| Customized | No |
| Is it Handmade | No |

₹ 200 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 10 L |
| Color | Multicolor |
| Usage/Application | Household |
| Model Name/Number | Silicone Folding Bucket |
| Shape | Bucket |
| Brand | Non Branded |






₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Size | Medium |
| No.of Pieces | 1 |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Home |
| Pattern | Solid |
| Finish | Glossy |
| I Deal In | New Only |
| Microwave Safe | No |
| Freezer Safe | Yes |










₹ 630 / PieceGet Latest Price
| No of Drawers | 4 |
| Number Of Compartment | 4 |
| Locker | Without Locker |
| Color | White |
| Number of Shelves | 4 |
| Adjustable Shelves | Yes |





₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Function | Dry |
| Body Type | Handheld |
| Battery Power | 5V |
| Power Consumption | 100 Watts |
| Filtration | HEPA Filter |
| Surface Recommendation | for Keyboard & Computer |
| Power Source | Corded Electric |
| Noise Level | Less than 40 dB |
| Included Components | Suction Blower |
| Cord Length | 5 Metre |














₹ 300 / PieceGet Latest Price
| Cabinet Material | PVC |
| Cabinet Usage | Kitchen, Bathroom |
| Storage Type | Closed Cabinet |
| No. of Shelves | 1 Shelf |
| Door Type | Shutter Door |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
TITLE : Wall-Mounted Kitchen/Bathroom Storage Cabinet | Space Saving Kitchen Organizer Shelf | Compact Storage for Essentials | Modern Design Wall Mounted Foldable Bathroom Shelf with Double Door, 4 Hooks & Top Shelf | PP Plastic Storage Organizer for Kitchen, Bathroom, Toiletries
CATEGORY : DRAWER & BATHROOM SHELF
MATERIAL : PLASTIC
BULLET POINTS :
DESCRIPTION :
Foldable Wall Mounted Bathroom Shelf is your all-in-one solution for tidy and smart home storage. Designed with modern Indian homes in mind, it fits perfectly in compact spaces like bathrooms, kitchens, or bedroom walls.
Perfect for Indian households looking to organize essentials neatly, without damaging walls or compromising on design.
USES : STORAGE BOX FOR TOILET ,BASIN , ROOM











₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Operation Mode | Manual |
| Cut Type | Pieces |
| Suitable For | Ripe Mango, Raw Mango |
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Design | morden |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | no brand |
| Usage/Application | kitchen |
| Electric | no |











₹ 120 / PieceGet Latest Price
| Brand | N R Mart |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Type | 3 In 1 |
| Color | Grey and White |
| Size/Dimension | 19.6 x 25 x 14 cm |









₹ 180 / PieceGet Latest Price
| Wood Type | Wooden |
| Usage/Application | Home |
| Board Color | Light Brown |
| Color | Brown |
| Brand | N R Mart |
| Features | Termite Proof |
| Material | Wooden |
| Shape | Rectangular |
| Size | 34 x 24 cm |








₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Storage Capacity | 5 Kg |
| Pattern | Plain |
| Material | Silicon |
| Brand | N R Mart |
| Closure Type | Slider |
| Packaging Type | Box |









₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Home |
| Color | Black |
| Packaging Type | Box |
| Brand | N R Mart |
| Coating | Powder Coated |
| Steel Grade | SS 304 |














₹ 16 / PieceGet Latest Price
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | N R Mart |
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Steel Grade | SS 430 |









₹ 150 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 650ml |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | no brand |
| With Sipper | No |
| Usage/Application | Drinking Water |
| Color | multi |
| Available Design | Plain |
Material: Plastic |Capacity: 650ML | Colour: Will be sent as available.Ideal Usage: You Can Carry It To Gym, School, Beach, Picnic, HikingCare Instructions: Do not use in microwave or with hot or warm liquidsSpecial Feature 1: There Is The Strap On The Cap It Makes It Easy For Carrying | Dishwasher Safe: YesSpecial Feature 2: Leak Proof













₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Surface Finishing | Chrome |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Home |
| Brand | N R Mart |
| Set Of | Single Pieces |
| Country of Origin | Made in India |
| Steel Grade | SS 304 |










₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Material | Aluminium |
| Color | Black |
| Inside Outside Finish | non |
| Thickness Millimetre | non |
| Brand | No Brand |
| Size | non |
| Surface Finish | non |
| Grade | Non |
| Item Code | Non |
| Packaging Type | Bag |














₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Black and Silver |
| Features | Corrosion Resistance |
| Brand | N R Mart |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Packaging Type | Box |
| Handle Material | Plastic |






₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | N R Mart |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Round |














₹ 104 / PieceGet Latest Price
| Product Type | Kitchen |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | N R Mart |
| Color | Green |
| Packaging Type | Box |
| Weight | 339 gm |
| Set | 4 Knife + 1 Peeler (Green) |










₹ 48 / PieceGet Latest Price
| Model Name/Number | ANTI HEAT BOWL CLAMP |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Multi |
| Type | Tongs |
| Tong Type | Serving Tongs |
| Non-stick Head | Yes |






₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Type | Steam Iron |
| Soleplate Material | Silicone |
| Brand | Non Branded |
| Color | Multicolor |
| Model Name/Number | Iron Pad |





₹ 105 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Size/Dimension | small |
| Brand | no brand |
| Features | new |




₹ 90 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Rectangular |
| brand | no brand |
| color | black |








₹ 190 / PieceGet Latest Price
| Material | Polyester |
| Pattern | Plain |
| Quantity Per Pack | 1 |
| Usage/Application | travel |
| Product Type | TRAVEL BLANKETS BAG |







₹ 101 / BottleGet Latest Price
| Fragrance Type | Lavender |
| Is it Herbal | No |
| Usage/Application | Car wash |
| Color | White |
| Model Name/Number | MULTI PURPOSE FOAM CLEANER |
☆ Cuci Dalam Kereta Juga Boleh
☆ Cuci Leather Seat Juga Boleh
☆ Cuci Pintu Juga Boleh
☆ Cuci Tayar Juga Boleh
☆ Cuci Enjin Juga Boleh
☆ Cuci Kasut Juga Boleh
☆ Cuci Monitor/Keyboards Juga Boleh








₹ 184 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Capacity | 10 L |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Usage/Application | Household |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 190 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Alarm Type | Siren |
| Shape | Square |
| Usage/Application | Home, Bikes |
| Finish Type | Powder Coated |
| Lock Type | Safety Lock |
| Features | 1 x Lock,3 x Keys |
| Brand | N R Mart |
| Application | Home Use |
| Color | black |
| Weight | 318 gm |









₹ 144 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | Multi |
| Brand | No Brand |
| Type | Bucket |
| Model Name/Number | Kitchen Cabinet Door Hanging Trash Can Collapsible Dust Bin, Foldable Garbage Can Waste Bins Room Ca |
| I Deal In | New Only |










₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | Green, White, etc |
| Packaging Size | 500 g |
| Type | Strainer |
| Brand | N R Mart |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | N R Mart |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Heart, Round, Star and Flower Etc. |
| Color | Silver |
| Automation Grade | Manual |
| Set Content | 12 Piece |
| Packaging Type | Box |













₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Shape | Circular |
| Size/Dimension | 12.5 x 13.7 x 25 cm |
| Brand | NR Mart |
| Capacity | 2500 ml |
| Packaging Type | Box |
| Pattern | Plain |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |
| Breadth of the mouth | 4 cm |











₹ 21 / PieceGet Latest Price
| Usage/ Application | Kitchen |
| Usage/Application | STAINLESS STEEL FINGER PROTECTOR |
| Product Type | Safety Net |
| Color | steel |
| Design | morden |
| Size | reguler |
| Surface | fine |
| I Deal In | New Only |










₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Color | Green, Orange |
| Model Name/Number | Egg Cutter |
| Packaging Type | Box |
| Brand | NR Mart |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Operating Mode | Manual |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India





































