Offering you a complete choice of products which include magic back support, cotton heel relief, cooling gel eyes mask, spa gel socks, hot water bag and blue heel protector.













₹ 105 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 15 Piece |
| Size | Medium |
| Material | Neoprene |
| Color | black with blue |
| Brand | no brand |
| Model Name/Number | back suport |
| Target | Lumbo |
| Usage/Application | back pain relese |
| Adjustable | yes |
| Thickness | reguler |
| I Deal In | New Only |












₹ 57 / pairGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 pair |
| Size | Medium |
| Material | cotten |
| Design | Plain |
| Hardness Level | Soft |
| Brand | no brand |
| Packaging Size | box |
| Pattern | plain |








₹ 34 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Mask Type | Gel mask |
| Usage | Cold only |
| Pack Size | 1 Piece |
| Usage/Application | Personal |
| Filling Type | Gel |
| Brand | No Brand |
| Skin Type: | All skin type |
| Designed For: | Men & Women |
| Generic Name | Eye Mask |
| Model Name | Sleeping Rest Ice Gel Eye Mask for Resting, Insomnia, Meditation, Puffy Eye's and Dark Ci |













₹ 55 / pairGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 pair |
| Usage | Winter Wear |
| Fabric | Cotton |
| Gender | Women |
| Pattern | Plain |
| Brand | N R Mart |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Socks |
| Size | Free |





₹ 48 / PieceGet Latest Price
| Size | 0.5 L |
| Material | Rubber |
| Brand | n r mart |
| Type | Ribbed On Both Sides |
| Quantity Per Pack | yes |
| Country of Origin | Made in India |
The Relief Pack features a handy to fill hot water bottle top.
Use the hot water rubber bag as a natural body warmer in winter and also for heat therapy treatments.
Natural way to get rid of pain.
It is a perfect bed soothing for both kids and the elderly.
Ribbed outer surface for safe skin contact and longer heat retention.













₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Size | Medium |
| Type | heel protectoer |
| Material | Silicone |
| Model Name/Number | heel protectoer |
| Brand | no brand |
| Usage/Application | heel protectoer |
| Color | blue |
| Shape | heel |











₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Measurement Unit | CM |
| Retractable | Button-Retractable |
| Usage/Application | Measurement |
| Brand | no brand |
| Material | plastic |
| Tape Type | Body |






₹ 7 / PieceGet Latest Price
| Product Type | Manual Cleaner |
| Usage | Home Use |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Plastic Packet |
| Bud Material | Plastic |
| Usage/Application | Clinic |
| Brand | no brand |
| Country of Origin | Made in India |
| Head Shape | yes |
LED Flashlight Ear pick, Cleaning Ear Care Tool
Flashlight ear pick this ear pick with one led flashlight helps to clean ear easily and conveniently. Flashlight ear pick ear wax remover curette + tweezers 100% good quality flashlight for seeing the earhole clearly also it can be used as a flashlight when needed led flashlight switched by the red button on the side three transparent ear picks for replacing, which could be put at the back of the flashlight two types of ear pick: thick and thin, are available for adults and children the tweezers is equipped to catch bigger earwax




₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Age Group | every person |
| Usage/Application | Personal |
| Color | White |
| Brand | no brand |
| Type | Medium |
| Suitable For | For Adults |
| Packaging Size | box |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Power Source | Electric |
| Packaging Type | Packet |
| Size | 7 x 5 x 23 cm |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Hospital |
| Brand | N R Mart |














₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 15 Piece |
| Material | Cotton |
| Size | free |
| Pattern | Plain |
| Brand | no brand |
| Season Wear | winter |














₹ 34 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Material | Microfiber |
| Size | 57 x 23 cm |
| Brand | N R Mart |
| Closure Type | Button Loop |
| Color | Multi Color |
| Application | Home |
| Pattern | Plain |
| Usage/Application | Personal |
| Wash Care | Handwash |
| Packaging Type | Box |








₹ 395 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Brush Head Type | HAIR DRYER BRUSH |
| Speed Settings | 3 Speed |
| Type | Air Styler |
| Brand | no brand |
| usage | personal |
| features | new |










₹ 370 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Power | 200 W |
| No of Features | 5 in 1 |
| Speed Modes | 3 |
| Heat Modes | 3 |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 170 / PieceGet Latest Price
| Belt Type | Posture Corrector |
| Support Level | Light |
| Size | FREE |
| Usage Type | Back Pain |
| Reinforcement | Flexible Stays |
| Material | Elastic |
| Closure Type | Velcro |
| Wash Care | Machine Wash |












₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Filling Material | Foam |
| Pattern | Plain |
| Ideal For | Unisex |
| Fabric | Velvet |
| Brand | N R Mart |
| Wash Care | Hand & Machine Wash |
| Packaging Type | Packets |









₹ 150 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Operation Mode | Manual |
| Target Location | Leg & Foot |
| Brand | N R Mart |
| Dimension L X W X H | 28 x 14 x 10 cm |
| Packaging Type | Box |













₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Silicon |
| Color | Milk White |
| Brand | N R Mart |
| Humanity Design | Plain |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Home |








₹ 150 / PieceGet Latest Price
| Size | free |
| Material | silicone |
| Support Level | Knee Pads |
| Type | Adjustable Stabilising |
| Brand | no brand |
| Usage/Application | SILICONE MAGNET KNEE SUPPORT |














₹ 340 / PieceGet Latest Price
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Finish | Polished |
| Usage/Application | FOLDING STICK TRUSTY CAN WALKING |
| Type | Folding |
| Brand | no brand |
| Is It Foldable | Foldable |





₹ 34 / PieceGet Latest Price
| Mask Type | Gel mask |
| Usage | Cold only |
| Pack Size | 1 Piece |
| Material | Cotton |
| Filling Type | Gel |
| Strap Type | Elastic strap |
| Ideal For | Unisex |
| Reusability | Reusable |












₹ 13 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Packaging Type | Packet |
| Bud Material | steel |
| Usage/Application | Clinic |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | no brand |








₹ 100 / PieceGet Latest Price
| Storage Capacity | 250 ml |
| Pattern | Plain |
| Shape | Cylindrical |
| Blocks | 7 |
| Brand | n r mart |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 50 / pairGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 pair |
| Fabric | Cotton |
| Packaging Type | Box |
| Brand | N R Mart |
| Material | Silicone |
| Pattern | Plain |
| Usage/Application | Pain Relief |












₹ 12 / PieceGet Latest Price
| Size | Free Size |
| Type | Finger Support |
| Material | Silicone |
| Brand | N R Mart |
| Usage/Application | Home |
| Pattern | Plain |
| Packaging Type | Box' |





₹ 100 / pairGet Latest Price
| Sizes | S, M, L, XL, XXL |
| Brand | N R Mart |
| Age Group | 10-90 Years |
| Support Level | Knee Pads |
| Color | Black |
| Packaging Type | Box |









₹ 290 / PieceGet Latest Price
| Target Location | Full Body |
| Usage/Application | Pain Relief |
| Color | pink |
| Types Of Body Massager | Massage Cushion |
| Gender | Female |
| Speed | reguler |
| Packaging Size | box |
| Is It Portable | Portable |
| I Deal In | New Only |
| Features | Vibrating |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India

























