Providing you the best range of door/windows seal strip (3 meter), frame hook sticker, contour face brush, transparent shoes storage bag, travel soft paper soap and stainless steel serving tong with effective & timely delivery.











₹ 45 / MeterGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Meter |
| Material | Silicone Rubber |
| Size | 3L x 0.05W Meters |
| Packaging Type | BOX |
| Usage/Application | HOME & KITCHEN PRODUCT |
| Quantity Per Pack | 1 |
| Color | TRANSPARENT |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 2 / PieceGet Latest Price
| Installation Type | Adhesive |
| Load Capacity | 1 kg |
| Number of Hooks | 1 |
| Style | Decorative |
| Color / Finish | Transparent / Clear |
| Features | No Drilling Required |
| Recommended Surface | Tiles, Glass, Wood |
| Packaging Type | Bulk |






₹ 110 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Brush Type | Contour Brush |
| Quantity Per Pack | 1 pc |
| Shape | Round |
| Brand | no brand |
| Material | Wood |
| Bristle Material | Nylon |
| color | brown |








₹ 170 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Packaging Type | Tube |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Pattern | Solid |
| Microwave Safe | Yes |
| Style | Ergonomic |








₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Blanket Capacity | Single Blanket |
| Closure Type | Zipper |
| Pattern | Printed |
| Product Type | Storage Bag |
| Printing | Floral |
| Closer Type | chain |









₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Usage | bed sheet gripper clip |
| Plastic Type | plastic |
| Clip Size | Small |
| Usage/Application | Home |
| Color | White |
| Wash Care | Dry clean |
| Usage Area | Home |
| Features | Fastener Clip |
| Machine Wash | No |








₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Household |
| Shape | Square |
| Type | Baskets |
| Features | Storage Basket |










₹ 230 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 500 mL |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Home |
| Type | Bottle |
| Is it Transparent | Yes |








₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Brush Size | 5 Inch |
| Tool Type | Spatula |
| Brush Type | Round |
| Bristle Material | Silicone |
| Color | Orange |
| Bristle Stiffness | Hard |
| Brand | No Brand |
| Handle Material | plastic |
| Model Number | Brush Carrot Shaped Silicon Oil Kitchen Brush Silicon |

₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Material | SILICONE |
| Tray Thickness | 0.6 mm |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Hotel |
| brand | no brand |
| materials | silicone |






₹ 175 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | WHISKY CHILLING STONES |
| Color | Black |
| Packaging Type | Packet |
| Freezer Safe | Yes |
| Included Components | Whiskey Stone |










₹ 38 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Sponge Type | Sponge Scrub |
| Grade | Non-Scratch |
| Application | Utensil Cleaning |
| Quantity Per Pack | 5 pcs |
| Packaging Type | Pack of 5 |
| Color | Pink |
| Is It Handmade | Non Handmade |







₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Mounting Type | Tap Mounted |
| Body Material | Plastic |
| Suitable Water | Municipal Water |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |
The faucet filter purifier is very suitable for reducing the residual chlorine in the water and removing the impurities in the water. The top cover can be removed for cleaning and reuse, and you will enjoy better quality water.The activated carbon water filter can be installed on the round faucet. Suitable for bathrooms, kitchens, bars, bathrooms, etc., to make your family life safer and healthier.This kitchen tap water purifier head can prevent water from slashing, enhancing cleaning efficiency, reducing water consumption and energy costs.A must item for home & office use,100% new and high quality.High temperature resistance, not easy to deform.To clean, simply remove the strainer and rinse it off under the water.Suitable for most of long and round basin faucets, applicable faucet outlet diameter from 16-22mm.Applicabe tap: Single hole basin mixer, Double basin mixer, Shower, Bathtub faucet, Kitchen faucet.









₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | WIRE |
| Usage/Application | Kitchen |
| Type | DISHWASHING SCRUB |
| Quantity Per Pack | SET OF 5 |
| Size | MEDIUM |
| Shape | ROUND |
| Packaging Type | BOX |
| Thickness | MEDIUM |
| Brand | CHEAPER ZONE |














₹ 5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Tape Width | 36 PCS |
| Pack Size | 36 strips |
| Tape Type | Adhesive |
| Tape Length | 10 m |
| Usage/Feature | BODY CLOTHING TAPE(36 PCS) |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 45 / LitreGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Litre |
| Packaging Size | 500ml |
| Packaging Type | BOX PACKING |
| Grade Standard | Reagent Grade |
| Usage/Application | Commercial |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 77 / DozenGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Dozen |
| Strainer Type | Cup Strainer |
| Body Material | Stainless Steel |
| Mesh Material | Stainless Steel |
| Operation Mode | Manual |
| Handle Material | Stainless Steel |
| Brand | NO BRAND |
| Usage | Atta |
| Model Name/Number | STEEL BAKING FLOUR SIFTER |
| Material | Steel |








₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Bristle Material | Nylon |
| Bristle Color | ORANGE |
| Handle Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 88 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Kit Type | Windshield Repair Kit |
| Vehicle Segment | car |
| Usage | Home Use |
| Part Number | 5 |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 68 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Strainer Type | Sifter |
| Body Material | Stainless Steel |
| Operation Mode | Manual |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Usage | Atta |
| Material | STAINLESS STEEL |











₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Operation Type | Manual |
| Usage/Application | Kitchen Use |
| Motor Power | NO |
| Material | Stainless Steel |
| Color | SILVER |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Product Type | Hand Tool |
| Material | Stainless Steel |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Handle Material | Plastic Grip |
| Usage | COCONUT OPENER, Home Use |
| Usage/Application | Domestic |
| Type | Coconut Scraper |
| Country of Origin | Made in India |

₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Silicone |
| Color | MULTICOLOR |
| Usage/Application | Luggage tag |
| Packaging Type | Box |
| Size | MEDIUM |
| Shape | RECTANGLE |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Body Material | Plastic |
| Material | Plastic |
| Operation | Manual |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Usage/Application | Kitchen |
| Tool Type | Rolling Pins |
| Usage | Bar, Home, Juice Shop |














₹ 455 / DozenGet Latest Price
| Product Type | Scrub Pad |
| Weight | 50 g |
| Steel Grade | SS 410 |
| Packaging Type | Box |
| Size | 4x6 inch |
| Pieces per Pack | 10 Pcs |
| Features | With Handle |
| Color | Multicolor |










₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Finish | Natural |
| Net Weight | 25g |
| Formulation | Stick |
| Skin Type | All Skin Types |
| Shade | Natural |
| Pack Size | Pack of 1 |
| Features | Waterproof |
| Packaging Type | Stick |










₹ 190 / PieceGet Latest Price
| Material | PVC |
| Thickness | 1.5 mm |
| Application | Kitchen |
| Color | Black |
| Pattern | Dot |
| Features | Easy to Clean |










₹ 13 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Type | Single Dish |
| Finish | Chrome |
| Installation Type | Countertop |
| Shape | Leaf |
| Dish Material | Plastic |







₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 750 mL |
| Material | Plastic |
| With Sipper | No |
| Color | Blue |
| Cap Type | Screw Cap |
| Shape | Square |

₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Material | Silicone |
| Capacity | 4 L |
| Shape | Round |
| Coating | Silicone Coating |
| Brand | no brand |








₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Filter Media | Wound PP |
| Filter Size | 10 inch |
| Micron Rating | 5 micron |
| Cartridge Type | Slim 10 inch |
| End Connection | Push fit |
| Color | White |
| Country Of Origin | India |







₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Type | Single Bottle |
| Capacity | 300 ML |
| Material | Plastic |
| Lid Type | Push Button Lid |
| Color | Gradient/Multicolor |
| Features | Leak Proof |








₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Usage | Garment |
| Material | Plastic |
| Brand | no brand |
| Packaging Type | Plastic box |










₹ 2.5 / PieceGet Latest Price
| Country of Origin | Made in India |
| USE | WASHING MACHINE |
| MATERIAL | PLASTIC |
| COLOUR | MULTI COLOUR |
| USER | LAUNDRY PODS |














₹ 130 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Toy Type | Puzzle Toy |
| Material | Plastic |
| Usage | Kids, Personal Use, Return Gift |
| Features | Light |
| Age Group | 11+ Years |
| Color | Blue |
| use | personal |






₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Type | 2 in 1 |
| Material | Plastic |
| Color | Green |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Special Feature | Blasting, Durable |






₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Size | 7 Inch |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Rooling Pins |
| Set Of | 2 Pieces |
| Handle Material | Aluminium |











₹ 320 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Diameter | 6 inch |
| Color | Silver |
| Shape | Oval |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India



































