Providing you the best range of frame hook sticker, transparent multifunctional round hook, magic wiper broom, magnetic nasal strips, stainless steel wire stripper cutter crimper and broom mop holder with effective & timely delivery.











₹ 1.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Installation Type | Adhesive |
| Hook Type | Key Hook |
| Number Of Hooks | 1 |
| Size/Dimension | 10L x 10W Centimeters |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |











₹ 5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 20001 Piece |
| Material | Plastic |
| Hook Type | Utility Hook |
| Number of Hooks per Unit | 1 |
| Design | Round |
| Installation Type | Adhesive |
| Color | Transparent |
| Number Of Hooks | 1 |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Handle Material | Plastic |
| Automation Grade | Manual |
| Brand | no brand |
| Usage/Application | home |
| Color | Gray |








₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Size | Small |
| Packaging Size | Pack of 10 |
| Brand | no brand |
| Material | plastic |
| feature | new |











₹ 120 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Stripper Type | Manual |
| Function | Strip And Cut |
| Material | Carbon Steel |
| Body Material | Stainless Steel |
| Handle Type | Plastic Grip |








₹ 7.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 28 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Handle Material | Plastic |
| Head Material | Microfiber |
| Washable | Yes |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Color | SILVER |
| Blade Material | Alloy Steel |
| Dimensions | 5.3L x 3W Centimeters |
| Brand | CHEAPER ZONE |









₹ 3 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Color | BLACK |
| Quantity Per Pack | 1 |
| Features | Zipper Repair |
| Power Transmission | NO |
| Is It Customised | Non Customisation |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Padding Material | Silicone |
| Capping Material | Soft Caps |
| Color | MULTICOLOR |
| Wash Care | WASHABLE |
| Usage/Application | BABY PRODUCT |
| Country of Origin | Made in India |











₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Size | 0.5 L |
| Shape | RECTANGLE |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Type | Ribbed On One Side |
| Country of Origin | Made in India |

₹ 220 / PieceGet Latest Price
| Design | Cat |
| Light Color | Multicolor |
| Control Type | Tap/Touch Control |
| Power Source | USB Rechargeable |
| Material | Silicone |
| Special Features | Dimmable |
| Packaging Type | Carton (Box) |









₹ 24 / PieceGet Latest Price
| Usage/Application | Domestic |
| Type | Oxidising Type |
| Packaging Type | Bottle |
| Packaging Size | NO SIZE |
| Form | Liquid |
| Color | WHITE |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 135 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Stripper Type | Manual |
| Function | Strip And Cut |
| Body Material | Stainless Steel |
| Handle Type | Plastic Grip |
| brand | no brand |









₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | Wooden |
| Usage/Application | Home |
| Color | White |
| Finish | Glossy |
| Chips Quantity | single |
| Country of Origin | Made in India |
Bring the beauty of nature into your living space with this captivating live plant. Its vibrant green leaves and unique wooden stem create a striking visual contrast, adding a touch of rustic charm to any room. Effortlessly elevate your decor with this low-maintenance plant that thrives indoors. The compact size makes it perfect for desktops, shelves, or tabletops, infusing your surroundings with a refreshing, natural ambience. Whether you're seeking to enhance your home or office, this plant is a delightful addition that will bring a sense of tranquillity and liveliness to your environment. Please note that the plant comes without a pot, allowing you to choose the perfect container to complement your personal style.







₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Type | Rotating |
| Material | Plastic |
| Color | MULTICOLOR |








₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Shape | Round |







₹ 16 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Brush Type | Car Interior Cleaning Brush |
| Material | Microfiber |
| Handle Type | Short Handle |
| Handle Material | Plastic |
| Brush Shape | Cone |
| Usage Area | Interior |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Brush Type | Handheld |
| Bristle Material | Silicone |
| Bristle Texture | Soft |
| Handle Material | Silicone |
| Usage Area | Body |
| Color | Purple, Blue |
| Features | Non Slip Grip |











₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 250 ml |
| Spray Type | Pump spray |
| Neck Size | 60MM |
| Bottle Color | MULTI COLOUR |
| Closure Type | Mist pump |
| Usage | OIL |
| Surface Finish | Plain |
| Shape | Round |
| Country of Origin | India |







₹ 14 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Packaging Type | Box |
| Quantity Per Pack | 6 |
| Flash Light Avilable | No |














₹ 24 / PieceGet Latest Price
| Use Case | Toilet Cleaning |
| Fragrance | Floral |











₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Comb Type | Lice Comb |
| Finishing Type | Matte |
| Usage/Application | Salon, Household |
| Gender | Unisex |
| Comb Set | No |
| Color | Brown |
| Packaging Type | Packet |
| Packaging Size | 1 Piece |
| Teeth Features | Narrow |








₹ 3 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Jacket |
| Slider Type | Non Lock |
| Zipper Type | Close End |
| Color | BLACK |
| Size | NO SIZE |
| Quantity Per Pack | 1 |
| Is It Customised | Non Customisation |
| Country of Origin | Made in India |














₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Grater Type | Handheld Grater |
| Material | Stainless Steel |
| Surface Type | Single Side |
| Body Material | Stainless Steel |
| Usage | Vegetable |
| Blade Pattern | Medium, Slicing |
| With Container | No |
| Slicer Type | Commercial |
| Number of Blades | 6 |
| Handle Material | Stainless Steel |








₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Usage/Application | Gardening |
| Brand | Non branded |
| Model Name/Number | Plant Climbing Fixing |
| Color | White Clips |
| Material | Resin |
| Recommended Uses For Product | Indoor |
| Mounting Type | Wall Mount |





₹ 5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Soy Wax |
| Color | White |
| Type | Decorative |
| Diameter | 2.5 inch |
| Usage/Application | Festival |
| Shape | Round |
| Is It Handmade | Non Handmade |
| Fragrance | No |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Glass |
| Capacity | 150 g |
| Color | Silver |
| Size | Large |








₹ 64 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Silicone |
| Dimension | 18 x 9 x 8 cm |
| Usage/Application | Home Purpose |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Size | 5 Inches |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 190 / PieceGet Latest Price
| Lock Type | Combination Lock |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Color | White |
| Usage/Application | Wall Painting |
| Brush Head Shape | round |
| Features | new |
| brand | no brand |










₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Packaging Type | Box |
| Brand | NO BRAND |
| Shape | SQURE |
| Usage/Application | HOME N KITCHEN |
| Color | SILVER |
| Warranty | NO Warranty |








₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Length | 12 Inch |
| Size | Medium |
| Weight | 20gms |
| Usage / Application | For Body |
| Type | Scrubber |
| Color | MULTI COLOR |









₹ 29 / PieceGet Latest Price
| Roll Length | 3 METER |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India
































