Manufacturer of a wide range of products which include 8 door plastic sheet wardrobe storage rack, 12 door plastic sheet wardrobe storage rack, universal travel usb plug adaptor, flower shape laundry balls, golf shape toilet brush cleaner and 100 pcs fresh keeping bags.







₹ 1850 / PieceGet Latest Price
| Rack Type | Free Standing Rack |
| Usage/Application | Home |
| Color | White |
| Features | new |
MORDEN DESIGN :- Beautiful Cartoon Images In The Smart Storage Cabinet Door. Can Store Clothes, Books, Toys, Medicines, Shoes Crafts, Hats and Purses etc.
ECO - MATERIAL :- Polypropylene Vergie Plastic Use To Make High Quality Material Dust Resistance, Water Proof And Rust Proof. Easy To Clean Can Be Moved Any Where And It is Very Easy To Assemble DIY (Do It Yourself) And Disassemble.
EASY TO USE :- Single - Single Cube Used Separately Because No One Part Are Common. Thickness And Strenghtened Side Wall More Than 5 Time Thickness Than other PP Collapsible Wardrobe.





₹ 2550 / PieceGet Latest Price
| Color | Gray |
| Shape | square |
| Usage/Application | home |
| Feature | new |
MORDEN DESIGN :- Beautiful Cartoon Images In The Smart Storage Cabinet Door. Can Store Clothes, Books, Toys, Medicines, Shoes Crafts, Hats and Purses etc.
ECO - MATERIAL :- Polypropylene Vergie Plastic Use To Make High Quality Material Dust Resistance, Water Proof And Rust Proof. Easy To Clean Can Be Moved Any Where And It is Very Easy To Assemble DIY (Do It Yourself) And Disassemble.
EASY TO USE :- Single - Single Cube Used Separately Because No One Part Are Common. Thickness And Strenghtened Side Wall More Than 5 Time Thickness Than other PP Collapsible Wardrobe.






₹ 150 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Weight | free |
| Size | small |
| feature | new |






₹ 14 / PieceGet Latest Price
| Material | PVC |
| Pattern | Flower Shape |
| Usage/Application | home |
| Brand | no brand |










₹ 21.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Silicone |
| Size | 40L x 7W x 1H Centimeters |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Cover Type | Dome Cover |
| Diameter | 10 inch |
| Shape | Round |
| With Handle | Without Handle |
| Foldable | Yes |
| Color | Transparent |
| Usage Area | Home, Buffet |







₹ 28 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Usage/Application | Water Storage |
| Material | Plastic |
| Shape | Dumble |
| Cap Type | Screw Cap |
| Packaging Type | Box |
| Use For Storage | Water |
| Brand | N R Mart |







₹ 170 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Rubber Type | Butyl Rubber |
| Color | Grey |
| Shape | Round |
| use | home |
| Brand | no brand |

₹ 38 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Size | Small |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Home |










₹ 7 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless steel |
| Quantity Per Pack | 2 |
| Handle Material | Plastic |
| Model Name/Number | Scissor |
| Product Dimensions | 76.6L x 62.7W Centimeters |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India









