Leading Manufacturer of shoes cleaning brush, shoe cleaning brush, washing machine cleaner tablet, colorful set of 6 ice cream bowl with a spoon, watermelon windmill cutter and acrylic makeup jewelry box from Surat.










₹ 17 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Color | MULTICOLOR |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 16 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Brush Type | Cleaning Brush |
| Material | Plastic |
| Handle Material | Plastic |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Color | MULTICOLOR |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 1 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Form | Tablet |
| Machine Type | All Machine Types |
| Pack Size | Pack of 1 |
| Tablet Weight | 5 g |
| Usage Frequency | Monthly |
| Fragrance | Neutral |
| Feature | Low Foam |
| Water Type | All Water Types |
| Country Of Origin | India |







₹ 240 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Style | Antique |
| Special Feature | Lead Free |
| Colour | Multicolor |










₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Power Source | Manual |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Green |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Special Feature | Dishwasher Safe |
| Recommended Uses For Product | Vegetable |
| Product Care Instructions | Hand Wash Only |
| Blade Shape | Round |
| Body Material | Plastic |










₹ 275 / PieceGet Latest Price
| Jewellery Box Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Non Branded |
| Color | White |
| Design Pattern | Plain |








₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Color | MUlticolor |
| Usage/Application | Packet Clip |
| Features | Sealer |
| Style | Modern |
| Clip Size | Sealing Clips 18 Pcs |











₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Usage/ Application | Food Packaging |
| Design | Readymade |
| Pouch Pattern | Printed |
| Printing Technique | Digital |
| Pouch Lamination | Single Layer Lamination |






₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Machine type | Portable table top |
| Body material | plastic |
| Seal width type | Single seal |
| Automation Grade | Manual |
| Weight | free |
| Usage/Application | personal |
| brand | no brand |











₹ 59 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Vehicle Type | Two Wheeler |
| Brand | no brand |
| Origin | Aftermarket |
| Fuel Type | Petrol |
| Model Name/Number | FUEL TRANSFER PUMP |
| Body Material | Rubber |
| Vehicle Service Type | Car |













₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Size | 126CM |
| Wiper Floor Squeeze Size | 35CM |
| Rod Length | 126CM |
| Rod Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Mounting Type | Overhead |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Closer Type | Spring Operated |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 90 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Dispenser Capacity | 20 ltr |
| Material | Plastic |
| Type of Machine | Automatic Dispenser Pump |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Rod Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Rubber |








₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Color | MULTICOLOR |
| Material | Lotus Wood |
| Usage/Application | Home |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 28 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Use Case | Toilet Cleaning |
| Fragrance | FLOWER |
| Color | MULTICOLOR |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Packaging Type | BOX |
| Form | YES |

₹ 99 / MeterGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Meter |
| Set Contains | 1 |
| Suitable For | Furniture Corners, Gate Edges, Wall Corners, Desk Edges, Crib Rails, Bed Frames, Table Edges |
| Developed Wldfh | 5cm |
| Country of Origin | Made in India |

₹ 5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Silicone |
| Brand | CHEAPER ZONE |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Size/Capacity | 50 x 30 x 50 Millimeters |
| Color | MULTICOLOR |
| Hook Type | Key Hook |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 90 / PieceGet Latest Price
| Product Type | Seat Back Tray |
| Mounting Type | Cup Holder Insert |
| Material | ABS Plastic |
| Holder Capacity | 1 Cup |
| Features | Adjustable Base, Expandable |
| Color | Black |
| Compatibility | Universal |






₹ 145 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 24 LITER |
| Frame Type | Metal Frame |
| Closure Type | Front & Top Zipper |
| Features | Foldable |
| Size | 24 LITER |
| Color | Blue |








₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Strainer Type | Cup Strainer |
| Body Material | HDPE |
| Mesh Material | Stainless Steel |
| Material of Construction | Mild Steel |
| Number of Decks | 1 (Single Deck) |
| Application | Flour |
| Automation Grade | Manual |







₹ 13 / PieceGet Latest Price
| Operation Type | Manual |
| Usage/Application | Commercial Use |
| Material | Stainless Steel |
| Color | SILVER |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 13 / PieceGet Latest Price
| Material | Quartz |
| Thickness | 0.5 mm |
| Finish | Glossy |
| Manufacturing Type | Pressed |
| Installation Type | Top Mount |
| Color | White |

₹ 95 / MeterGet Latest Price
| Material | Recycled Rubber |
| Length | 500 mm |
| Width | 75 mm |
| Thickness | 12 mm |
| Mounting | Adhesive |
| Application Area | Hospital Wall |
| Reflective Strip | Without Strip |
| Hardness | 60 Shore A |

₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Material | SILICONE |
| Quantity Per Pack | 2 |
| Size | NO SIZE |
| Color | MIX COLOUR |
| Gender | Unisex |
| Usage/Application | Restaurants |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 100 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Usage Area | Home Floor, Bathroom |
| Blade Material | Rubber |
| Handle Material | Stainless Steel |
| Head Material | Plastic |
| Color | Orange |









₹ 14 / PieceGet Latest Price
| Scoop Type | Open |
| Steel Grade | SS |
| Set Contains | 1 piece |
| Weight | 50 g |
| Size | 4 inch |
| Finish | Polished |
| Material | Stainless Steel |








₹ 85 / BottleGet Latest Price
| Pack Size | 500 ml |
| Cleaner Type | Neutral |
| Recommended Surface | Toilet Bowl |
| Fragrance | Fresh |
| Key Features | Removes Limescale, Kills 99.9% Germs, Stain Removal, Eco-Friendly, Thick Formula |
| Physical Form | Creme |
| Packaging Type | Bottle |











₹ 17 / PieceGet Latest Price
| Hair Removal Method | Threading |
| Power Source | NO POWER |
| Target Gender | Women |
| Suitable For | Facial Hair |
| Brand | NO BRAND |
| Weight | 100 g |
| Trimming Range | 4 mm |

₹ 220 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Application Area | Water Tank |
| Grade | Silicone |
| Color | Black |
| UV Resistance | No |
| use | home |
| brand | no brand |







₹ 220 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Application Area | Water Tank |
| Grade | Silicone |
| Color | Black |
| UV Resistance | No |
| use | home |
| brand | no brand |






₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Organizer Type | Shelf |
| Primary Material | Stainless Steel |
| Mounting Type | Over sink |
| Application | sponge |
| No. Of Shelves | 1 Shelf |
| Suitable For | Home Kitchen |
| color | silver |








₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 100 ml |
| Material | Stainless Steel |
| Operation Mode | Manual |
| Usage/Application | Personal |




₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Size | small |
| Usage/Application | Home |
| Features | new |
| Weight | free |





₹ 260 / PieceGet Latest Price
| Type | Electric |
| Color | White |
| brand | no brand |
| use | home |
| feature | new |









₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Mount Type | Wall Mount |
| Number of Shoe Pairs | 1 |
| Frame Material | Plastic |
| Appearance | Modern |
| Features | High Quality |






₹ 12 / PieceGet Latest Price
| Type | Gujiya Mould |
| brand | no brand |
| feature | new |
| use | kitchen |






₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Type | 2 in 1 |
| Material | Plastic |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Blade Material | Stainless Steel, Plastic |
| Special Feature | Ergonomic, Non Slip |
【Peel Collect Cup】 Fruit Vegetable Peeler With Collect Cup comes with a peel collect cup design, no-hassle cleanup, the peel has been collected in the cup while peeling, you can dump them away and then wash the peeler with water. Using the multi-function peeler to achieve smooth and effortless peeling. Suitable for various fruits and vegetables.【Multi-function】Standard vegetable peeling machine, which can easily peel off hard-skinned vegetables and fruits; shredder peeler, which can cut vegetables into uniform strips, which is very suitable for salads, pasta decorations, etc.; insert a paper cutter for other Food cutting or slicing.【Safe & Easier Cleaning】The peelers are made of stainless steel blades and high-quality ABS handles, allowing them to easily handle bumps and bends without clogging problems, and the peeler is also BPA free. Just finish the cleaning under running water in seconds because of less assembly parts, the fruit peeler is dishwasher safe as well.【Safe peeling】 The ergonomic slim non-slip handle fits your palm. The handle of the kitchen peeler is designed for a comfortable and non-slip grip even when wet. Our peeler can provide full control while you are working!【Fast Slicing】our peeler handles everything from soft fruits to dense vegetables! Razor-sharp blades produce a thin and even peel, creates easier and faster cutting with the vegetable peeler.【Easy to carry】The slim figure is easy to carry. Let your family enjoy fruit anytime, anywhere. A great gift for family, friends and colleagues!






₹ 50 / pairGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 pair |
| Size | Medium |
| Material | Cotton |
| Brand | no brand |
| Type | Full Finger |
| color | pink |
Ashokbhai Karamshibhai Nakrani (Proprietor)
Omkar Enterprise
286-287, Anjani Industrial Estate-2, Gothangam, Amroli-Sayan Road, Sayan, Surat - 394130, Gujarat, India

































